Bieliace pásiky na bielenie zubov

Ak hľadáte skutočne užitočnú metódu na to, aby ste svojmu chrupu opäť dopriali krásu, čo je najdôležitejšie, prirodzenú, práve ste na konečnej zastávke. Dnes vám totiž predstavíme účinnú metódu bielenia zubov, pri ktorej sa vám zafarbenie chrupu môže zmeniť už po jednom použití. Odstraňuje fľaky, zažltnutie, zasivenie a iné zafarbenia spôsobené zlou stravou a životným štýlom. Bieliace pásiky na bielenie zubov sú revolučným riešením, ktoré si získalo už státisíce, ak nie milióny ľudí po celom svete. Prečo im nedať šancu aj u nás?

zdravy biely chrupIde o relatívne novú záležitosť, s ktorou skutočne nič neriskujete. Nemusíte sa báť, že čo je neznáme, je hneď aj zlé. Presvedčiť sa o tom môžete vďaka mnohým recenziám používateľov z celého sveta. Povedzme si o týchto revolučných a zázračných bieliacich pásikov na belšie zuby niečo viac. Dúfame, že o ich bezpečnosti a účinnosti vás presvedčíme.

V čom sú najlepšie?

Bieliace pásiky na bielenie zubov sú jednoznačne jedným z najlepších možností toho, ako dosiahnuť krásny a ohurujúci prirodzený úsmev. A to bez zbytočných rizík. Iné možnosti, ktoré ste možno vyskúšali nezabrali tak, ako ste chceli, prípadne vás výrobcovia varovali pred vedľajšími účinkami, akými sú napr. poškodenie zubnej skloviny. A to rozhodne nie je málo. Používať produkt, ktorý by vám mohol úsmev viac pokaziť ako skrášliť a k tomu pridať kopec starostí, je nielen riskantné a nebezpečné, ale aj hlúpe. Mnohokrát stačí, aby ste aplikačnú dobu takýchto agresívnych prípravkov prekročili o pár minút a už je oheň na streche. Stavte do niečoho bezpečnejšieho. Bieliace pásiky sú ideálnou možnosťou toho, ako si vybieliť zuby bezpečne, rýchlo a jednoducho.

Zhotovili ich zubári a mali ich pravidelne pod kontrolou, takže určite by na trh nevypustili niečo, čo by mohlo pacientom uškodiť. Každý seriózny produkt si prešiel kontrolou bezpečnosti. A tak to je aj s bieliacimi pásikmi na biele zuby, ktoré si prešli viacerými rôznymi testami. Na trhu sa už ale množstvo výrobcov tohto produktu značne rozšírilo. Preto si pri výbere dávajte pozor, akú značku kupujete, pretože určite to nie je jedno. Za neznámu značku alebo falzifikát síce zaplatíte menej, ale účinky môžu byť desivé. Jednak sa nemusia dostaviť vôbec a v horšom prípade vám hrozia závažné poškodenia skloviny a chrupu ako takého.

Bieliace pásiky na bielenie zubov sú najlepšie aj v tom, že behom niekoľkých dní vám vedia zmeniť stav zafarbenia až o 14 odtieňov! Prvé zmeny sú viditeľné už po prvom použití! Ktorá bezpečná metóda by toto dokázala? Asi žiadna. Možno okrem profesionálneho bielenia, za ktoré by ste si zaplatili niekoľkonásobne viac a do ktorého by ste museli investovať oveľa viac času.

Pre koho sú bieliace pásiky na bielenie zubov vhodné?

Napriek tomu, že ide o skutočne bezpečný a klinicky testovaný produkt, aj ten má svoje obmedzenia. Nakoľko obsahuje látky, ktorých účelom je odstrániť zafarbenie a fľaky spôsobené vonkajšími vplyvmi, je dôležité rešpektovať isté zásady používania. Resp. to, kto by ich nemal používať, nakoľko taktiež môžu spôsobiť poškodenia. Vylúčenými kategóriami v používaní bieliacich pásikov na bielenie zubov sú deti, tehotné a dojčiace ženy a ľudia s nezdravým chrupom. Predtým, ako začnete niektorú bieliacu metódu používať, je vždy potrebné si dať do poriadku chrup u svojho zubára a odstrániť prípadné chybičky a kazy. Ináč sa môže hmota dostať k nervu, čo môže poškodený zub ešte viac poškodiť alebo úplne umŕtviť.

Ako sa používajú a čo nájdete v balení?

Bieliace pásiky na bielenie zubov sa používajú skutočne rýchlo a jednoducho, aj keď sa to zo začiatku môže zdať komplikované. Podrobný návod vám v tom určite pomôže a po prvom použití si to určite zautomatizujete. Pozitívne je, že nemusí ísť o dlhodobý automatizmus, nakoľko, ako sme sa už zmienili, potrebných bude len niekoľko dní, maximálne 7. ziarivy biely usmev

Existujú dva druhy bieliacich pásikov na belšie zuby, pričom jeden druh obsahuje len tento samotný produkt a druhý je obohatený o niekoľko krokov. My sme skôr naklonení k druhému typu, ktorý možno nebude až tak primitívny na aplikovanie, no doba pôsobenia je rovnaká a účinok o mnoho percent vyšší. V komplexnom balíčku si nájdete vzorkovnicu odtieňov na porovnanie belosti resp. zafarbenia chrupu, predprípravný sprej, bieliace pásiky, násadec, gél, minilampu a samozrejme návod.

Postup použitia je nasledovný. Poriadne si vyčistite chrup. Na bieliace pásiky nastriekate predprípravný sprej a prechádzate nimi po chrupe aspoň minútu. Následne si do prispôsobeného násadca nanesiete bieliaci gél, pripevnite naňho lampu a vložíte si do úst. Necháte pôsobiť niekoľko minút, maximálne ale 30 minút. Každým ďalším dňom sa doba aplikácie skracuje, takže v posledný deň vám stačí vyhradiť si cca 10 minút.

Ako vidíte, bieliace pásiky na bielenie zubov nie je také problematické používať. Ak túžite po krásnom úsmeve, toto je jedna z najlepších, najrýchlejších a najbezpečnejších možností. Ak si trúfate, môžete sa podujať aj na niektoré možnosti domáceho bielenia chrupu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť nasledujúce HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>